Головна МістоЗаходи “Благодійність — це приємно та почесно” – “Юженергобуд”

“Благодійність — це приємно та почесно” – “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Як завжди, небайдуже підприємство ПрАТ «Юженергобуд» допомагає тим, хто звернувся з проханням про допомогу. Це підприємство не словом, а справою доводить, що допомагати не складно.

До діяльності підприємства долучилися міські депутати: Денис Кравченко, Дмитро Мірошник, Жанна Кривіцька, Людмила Рибакова та Антоніна Ананченкова. Вони ініціативно допомагають у формуванні списків, підвозу і розвантаження матеріалів.

Чергову порцію благодійної допомоги отримав комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська» відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Річ у тому, що 6 років поспіль, три обладнання ортопедичного вертикалізатора з електроприводом для реабілітації дітей зі значними руховими обмеженнями безперебійно працювали. Але поступово один за одним вертикалізатори почали виходити з ладу через зношення акумуляторів. Придбати їх в Україні виявилося неможливим.

«Допомогти нам зголосився керівник ПрАТ «Юженергобуд» Дмитро Анатолійович Литвиненко. Фахівці Юженергобуду теж намагалися придбати акумулятори в нашій країні, але марно. Замовили в Європі, досить тривалий час чекали через карантин і ось нарешті Дмитро Анатолійович привіз нам такі очікувані акумулятори, встановили їх, і тепер знову можемо користуватися реабілітаційним обладнанням. Вихованці, педагоги та батьки щиро вдячні керівнику ПрАТ «Юженергобуд» Дмитру Анатолійовичу Литвиненку за виявлену ініціативу щодо благодійності та всьому колективу за щедрість та небайдужість до проблем дітей з особливими потребами», – зазначає завідувач відділення Чернова Людмила Вікторівна.

Зазначимо, що колектив ПрАТ «Юженергобуд» неодноразово благодійно допомагає відділенню комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Ще новини