Головна МістоЗаходи Благодійні майстер-класи від майстринь Южноукраїнська

Благодійні майстер-класи від майстринь Южноукраїнська

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В центрі Южноукраїнської міської організації Червоного Хреста, 8 жовтня, відбулись різноманітні майстер-класи. Відвідувачами заходу стали жінки поважного віку. Ініціатива проведення заходу, який покликаний об’єднувати у спільному занятті різні покоління, належать майстерні квітів ISP Flowers&Decor.

ISP Flowers & Decor
Пр-т Незалежності, 27-Г (за Фокстротом)
тел.: +380 93 250 90 18

Флорист Ірина під час майстер-класу «Осіння композиція» поділилась з жінками секретами створення композицій та букетів. Розказала як правильно доглядати за квітами та з радістю відповідала на всі запитання стосовно флористики. Всі матеріали та інструменти були наданні магазином флористики ISP Flowers. Готові композиції можна було забрати з собою.

Кожна посмішка та яскравий момент не залишився без уваги фотографа.

Присутнім також розкрили таємниці beauty-індустрії від Vanna_Lav, навчали виготовлювати блискучу сіль для ванни, яка є найважливішою складовою SPA – відпочинку, завдяки унікальним властивостям мінералів. Атмосфера творення краси завершилась подарунком від sushinadivane смачними ролами у вигляді торта.

Захід відбувся в рамках проєкту «Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку» за підтримки Южноукраїнської міської організації Товариство Червоного Хреста.

Як запевняє організатор заходу Ірина, у майбутньому планують проводити подібні майстер-класи, та закликає усіх охочих разом дарувати тепло та усмішки, тим, хто цього дійсно потребує!

Учасники були в захваті та залишились дуже задоволені.

Ще новини