Головна МістоЗаходи Благодійна їдальня і Соціально-катехитичний центр для потребуючих!

Благодійна їдальня і Соціально-катехитичний центр для потребуючих!

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Благодійна кухня “Святого Миколая” на території храму запрацювала ще у тому році в листопаді. Для малозабезпечених, самотніх, бездомних і загалом тих, хто опинився у скрутному становищі. Благодійна кухня святого Миколая, мета якої – допомагати людям, що опинилися у складній ситуації. Страви тут готують по-домашньому. Для деяких це єдина можливість скуштувати гарячу їжу. Опікується потребуючими настоятель храму о. Ігор та активні парафіяни, волонтери, місцеві депутати Денис Кравченко та Микола Пелюх.

Крок за кроком триває будівництво благодійної їдальні та облаштування Соціально-Катехитичного Центру ім. митрополита Андрія Шептицького на території храму Всіх святих українського народу УГКЦ. Цеглина до цеглини, і вже, з’явились приміщення, які поєднують місце, де нужденні люди зможуть з комфортом поїсти та перепочити.

Приміщення центру розташовується в нижньому храмі й буде служити для потреб парафіян і всіх потребуючих. У центрі планують проводити різноманітні заходи для дітей і молоді, дорослих. Будуть проводитися зустрічі з захисниками, родинами загиблих воїнів АТО/ООС, соціально незахищеними людьми.

Вони зможуть прийти погрітись, отримати психологічну консультацію, також гуманітарну допомогу і благодійний обід. У центрі, відповідно, можна буде і подивитись телевізор, в домашніх умовах поспілкуватись.

Крім того, на завершеному етапі будівництво благодійної їдальні. Отець Ігор Ворона разом з волонтерами власними силами будують та ведуть ремонтні роботи. Підтримують будматеріалами та продуктами для потребуючих підприємство ПрАТ “Юженергобуд”. 

Тож незабаром тут можна буде випити кави та поспілкуватися після богослужінь.

Маєте бажання підтримати фінансово добру справу, а саме допомогти довершити облаштування центру та їдальні
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ЮЖНОУКРАЇНСЬКА
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
(ЄДРПОУ 14360570, код банку 326610),
код ЄДРПОУ/ДРФО 32845136
Призначення платежу: — «Добровільна пожертва на храм»
UA37 326610 00000 26009053239533
Картка: 5169 3305 1247 6562 о. Ігор Ворона

Ще новини