Головна МістоЗаходи Благодійна допомога ОСББ “Незалежності 18” від ПрАТ “Юженергобуд”

Благодійна допомога ОСББ “Незалежності 18” від ПрАТ “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Для мешканців будинку за адресою «Незалежності 18» важливо оновити фасади та місця для відпочинку біля під’їздів. Старі лавочки та сміттєві баки дуже старі, тому людям похилого віку та мешканцям будинку незручно користуватися цими прибудинковими приладдями. Враховуючи те, що спільнота ОСББ відтворилася нещодавно. Отриманих внесків від співвласників, поки що недостатньо для проведення належного комплексу робіт.

Важливим рішенням молодого ОСББ “Незалежності 18” було звернутися з проханням про допомогу в «Юженергобуд», щоб трудовий колектив за можливостями надав їхньому будинку лавочки та сміттєві баки у вигляді семи одиниць.

«Нам відомо про те, що ПрАТ «Юженергобуд» не залишається осторонь від проблем та потреб мешканців міста Южноукраїнська, надає посильну благодійну допомогу. Діяльність ОСББ «Незалежності 18» протягом шістьох місяців, власними коштами та коштами співвласників проводили низку ремонтних робіт, необхідних в першу чергу. Коштів з місцевого бюджету, за нашим зверненням про потребу, жодного разу не виділяли», – розповідає голова ОСББ.

Та довго чекати не довелося: до молодого ОСББ «Юженергобуд» разом з місцевими депутатами було привезено: лавки – 7 шт., сміттєві баки – 7 шт., для благоустрою прибудинкової території.

Активна діяльність підприємства ПрАТ «Юженергобуд» та місцевих депутатів неодноразово підтверджували прагнення підвищити добробут свого рідного міста. Благодійними вчинками, вони допомагають, тим хто цього потребує.

«Для нашого будинку привезли несподівані подарунки. Юженергобуд доказує усім, що допомагають не словами, а справами. Ми вдячні організації «Юженергобуд» та місцевому депутату Денису Кравченко за благодійну допомогу мешканцям. Як настане тепло ми одразу оновимо старі лавочки та урни на нові. Охочий мешканець будинку зможе насолоджуватись сонечком та теплою весною на оновлених лавочках», – коментує голова ОСББ Ігор Борисович.

Читайте також: Допомога ОСББ Набережна Енергетиків 21

Ще новини