Головна Здоров'я Бажаєте опанувати лікарську справу та поповнити лави працівників медичної галузі в рідному Южноукраїнську?

Бажаєте опанувати лікарську справу та поповнити лави працівників медичної галузі в рідному Южноукраїнську?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Южноукраїнська МТГ надає можливість навчатись у вищому навчальному закладі за кошти громади. Чинна комплексна програма «Охорони здоров’я в Южноукраїнській МТГ» передбачає сплату за навчання випускників місцевих закладів середньо освіти (які мають місцеву реєстрацію), з подальшим працевлаштуванням та відпрацюванням в комунальних лікарняних закладах міста. Про це повідомили на офіційному сайті.

Зараз в медичних закладах вищої освіти країни за кошти громади вже навчається троє студентів з нашого Южноукраїнська. Один з них планує опанувати професією лікаря-анестезіолога, другий – працювати лікарем сімейної медицини, третій ще остаточно не визначився з профілем.

Один колишній студент, навчання якого оплачувалось з місцевої скарбниці, сьогодні вже практикує терапевтом в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».

Цьогоріч з бюджету громади на навчання майбутніх лікарів планується витратити понад 112 тисяч гривень. За умовами контракту, після закінчення вищого навчального закладу колишні студенти зобов’язані відпрацювати в місцевих комунальних закладах охорони здоров’я не менше п’яти років.

Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради за телефоном: 4-63-87, 4-63-88.

З 1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників за денною формою здобуття освіти. Приймання заяв та документів розпочинається 29 липня та закінчується о 18:00, 23 серпня − для осіб, які вступають за результатами мультипредметного тесту, які були складені з 1 по 18 липня.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна — з 18 липня по 10 серпня;
  • додаткова — з 16 по 20 серпня;
  • спеціальна — з 12 по 16 вересня.

Більш детально ознайомитися з умовами вступної кампанії 2022 року можна на офіційному сайті Міністерства освіта і науки України.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини