Головна Місто Аудіолекції для ЗНО з української літератури

Аудіолекції для ЗНО з української літератури

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Залишилось небагато часу, щоб встигнути підготуватися до ЗНО. Треба ще повторити всіх авторів, перечитати усі твори, запам’ятати найголовніше. Це нелегка справа, але ми знаємо чим допомогти.

Сайт Освіта.ua підготували серію доступних 38 випусків подкасту присвячені всім темам, передбаченим програмою, такі як: «Фольклор», перлинам давньої української літератури «Повість минулих літ» та «Слово про похід Ігорів», а також твори різних українських письменників.

Подкасти — це дуже зручний спосіб отримувати нові знання, при цьому витрачати на це мінімум часу. Ви можете слухати аудіотрансляції де завгодно. Вони допоможуть майбутнім учасникам тестування зручно готуватися до ЗНО з української літератури.

У коротких випусках подкасту вчитель розповідає про важливі аспекти творів, які включені до програми ЗНО з української літератури, а також акцентує на особливостях тестових завдань з літератури.

Кожен подкаст присвячений окремому автору, твори якого передбачені програмою ЗНО, знайомить з особливостями та коротким змістом цих творів, а також розповідає про їхні стильові характеристики, які необхідно знати учаснику для успішного складання тесту.

Ще новини

1 коментар

100 тис. гривень за відмінні знання | YuzhBudNews 30.01.2021 14:48 - 14:48

[…] Рекомендуємо ознайомитись з аудіолекціями для ЗНО з української літератури […]

Коментування закрито