Головна МістоЗаходи Ансамбль народного танцю «Квіти України» підкорили серця турецьких глядачів

Ансамбль народного танцю «Квіти України» підкорили серця турецьких глядачів

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

З 12 по 22 жовтня 2021 року в Туреччині проходив V Міжнародний фестиваль музики та танцю в місті Сіде. У ньому взяли участь 320 танцюристів з Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Ірану та України.

Гордістю нашого краю став зразково-показовий ансамбль народного танцю «Квіти України» Палацу культури “Енергетик” міста Южноукраїнська. Також на фестивалі представляли ще 5 ансамблів з нашої держави.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
фото: Южно-Української АЕС

Передає офіційний сайт Южно-Української АЕС

Під час фестивалю 34 южноукраїнські танцюристи продемонстрували 12 номерів. У день відкриття фестивалю відбулася урочиста хода вулицями стародавнього міста під супровід місцевого колективу барабанщиків. В гавані Сіде було організовано гала-концерт, де всі колективи-учасники фестивалю виконували народні танці своїх країн.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
фото: Южно-Української АЕС

Організатор Ферах Акча вручив диплом художньому керівникові ансамблю «Квіти України» Валерії Форостенко. Він висловив подяку за можливість ознайомитися з мистецтвом українського народного танцю, внесок у розвиток культури та відзначив високий рівень виконавської майстерності танцюристів з міста-супутника Южно-Української АЕС.

Ми пишаємося нашими танцюристами!
Вони неймовірно показали гідність нашого міста!

Ще новини