Головна Місто Ані тепла, ані води

Ані тепла, ані води

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

У зв’язку з аварійною ситуацією, що сталася на ВОС ВП ЮУАЕС відключено гаряче та холодне водопостачання в житлових будинках міста з 2 години ночі 09.02.2021р. Наразі ведуться ремонтні роботи.

За необхідною інформацією звертатися за телефонами:
начальник зміни КП ТВКГ  тел. 5-55-60.

ВП ЮУАЕС на своїй сторінці у Facebook інформує:

“Через аварію на високовольтній лінії 35 кВ, що обслуговує дільницю водозабезпечення (водоочисні споруди) ВП ЮУАЕС, припинено водопостачання міста Южноукраїнськ.
За інформацією диспетчера дочірнього підприємства електричних мереж ПрАТ «Атомсервіс», аварія сталася в районі залізничного вокзалу в 0 годин 42 хвилини 9 лютого.
Складні погодні умови призвели до обмерзання та падіння вантажозахисного троса, в результаті чого пошкоджено дві високовольтні лінії 35 кВ. Це потягнуло за собою відімкнення від електропостачання водоочисних споруд АЕС та припинення подачі води до міста-супутника.
Відновлювальні роботи ведуться з 6 години ранку. На лінії працюють дві бригади ПЕМ. Відновити водопостачання міста планують до 16 години 9 лютого.
Подія жодним чином не вплинула на роботу Южно-Української АЕС.”
– йдеться у повідомленні.

Також із 13:00 08.02.2021 у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на трубопроводі по системі теплопостачання, припинено постачання тепла в житлових будинках 4-го мікрорайонна за наступними адресами:

  • вул. Енергобудівників 5,7,
  • б-р. Шевченка 9, 12,
  • пр. Незалежності 18, 20,
  • ЗОШ № 4.

Ще новини