Головна Новини Абітурієнти можуть спробувати свої сили вже зараз: з’явився демонстраційний варіант тесту

Абітурієнти можуть спробувати свої сили вже зараз: з’явився демонстраційний варіант тесту

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Попри тяжку ситуацію в України абітурієнти мають змогу вступити у вищий заклад. Але потрібно скласти національний мультидисциплінарний тест. УЦОЯО оприлюднив демонстраційний мультитест ЗНО, який є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).
Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf . Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером.

Окрім завдань, тут є правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. Слід пам’ятати, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Загалом мультитест складатиметься із 60 завдань та охоплюватиме три навчальні предмети – українська мова, математика, історія України. Кожний предметний блок містить 20 завдань. На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 90 хвилин.

Важливо: Особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками НМТ, адже для участі в тестуванні важливо підтвердити своє бажання брати участь у НМТ на інформаційній сторінці.

Також особи, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку)  упродовж 1 лютогоー19 квітня, зможуть це зробити в червні, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії НМТ. 


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини