Головна МістоЗаходи А Ви впевнені, що добре знаєте Святого Миколая?

А Ви впевнені, що добре знаєте Святого Миколая?

Автор ЮжБудНьюз

Кожного року 19 грудня українці святкують день Святого Миколая. В України за традицією в ніч з 18 на 19 грудня святий Микола приносить дітям подарунки та кладе їх під подушку. За легендою, Святий Миколай мешкає в Раю, але, кожного року, він спускається на землю, щоб відвідати діток та зробити їм подарунки. Упродовж року дити чекають цей день, щоб показати свої чемні вчинки, гарну поведінку та старанне навчання.

Святий Миколай народився в родині багатих християн, котрі довго не мали дітей і в молитвах пообіцяли Богу, що віддадуть своє дитя на служіння йому. Миколай справді став священиком, а згодом – єпископом у сучасній Туреччині. Його ім’я значить «переможець народний».

Особливо шанується Чудотворець моряками — на багатьох кораблях і суднах є ікони Святого Миколая.

Він був надзвичайно чесною та доброю людиною. Бачачи складне становище бідних людей він усіляко їм допомагав. Щоб не принижувати нужденних милостинею, він підкладав свої подарунки їм під двері та вікна. Згодом, люди почали самі до нього звертатися і вважають, що Святий Миколай є опікуном усіх сиріт.

https://www.youtube.com/watch?v=zzwfLJeuGLc

Сьогодні українська резиденція Святого Миколая знаходиться у Карпатах, у Національному природному парку “Гуцульщина”. Маєток чарівника знаходиться у селі Пістинь Косівського району.

2 коментарі
1

Ще новини

2 коментарі

Сладости школьникам смт.Костянтинивка | YuzhBudNews 19.12.2020 14:52 - 14:52

[…] дня св. Николая коллектив ЧАО «Южэнергострой» успел порадовать […]

Коментування закрито