Головна МістоЗаходи 15 травня відбудеться онлайн-трансляція польотів повітряних зміїв у Трихатах

15 травня відбудеться онлайн-трансляція польотів повітряних зміїв у Трихатах

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Кайтфлаєри з Миколаєва організовують феєричне видовище в онлайн форматі. Tryhutty International Kite Festival перенесено на серпень, проте в традиційні дати проведення фестевалю за феєрією кайтів над Трихатами зможе спостерігати кожен, хто бажає.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
фото: facebook

Джерело: Гард.City

Польоти повітряних зміїв можна буде дивитися: 15 – 16 травня з 11:00 ранку до 16:00 вечора у Facebook Live.

Команда кайтерів Kite Wings започатковано у 2017 році та була співзасновником міжнародного фестивалю повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival у Миколаївській області с.Трихати.

У першому фестивалі брали участь кайтери з дев’яти країн, а в 2019 подали заявки аж 70 учасників — не лише з Європи, але й з США, Китаю, Індії. Адже у світі запускання повітряних зміїв уже давно вважається не просто дитячою розвагою, а професійним видом спорту. Тисячі учасників збиралися, об’єднані спільним захопленням. На фестивалі можна було виготовити повітряного змія своїми руками та пройти майстер-клас із польотів.

Читайте також: В Южноукраїнську відбулося захоплююче шоу барвистих «повітряних зміїв»

Цього року змагання відбудуться тільки серед команд, але спостерігати за польотами та отримувати задоволення від цього фантастичного видовища усі охочі зможуть в онлайн-трансляції. А вже в серпні 2021 року чекає справжній фестиваль з різними розважальними програмами.

«Друзі, ми продовжуємо традицію та командою кайт-флаєрів з Миколаєва KiteWings літаємо зі своїм серпентарієм повітряних зміїв у селі Трихати саме в травні 15-16. Слідкуйте за польотами, насолоджуйтесь разом з нами…Через репости ви допоможете нам передати багатьом друзям добрі новини та завантажите гарний настрій у такі непрості часи для всього людства», – коментує організатор Анна.

За більш детальною інформацією звертайтесь: 
Телефон: 063-947-70-30 Анна
Сайт:
KITE WINGS

Ще новини