Головна СаморозвитокМистецтво 10 ресурсів для пошуку натхнення

10 ресурсів для пошуку натхнення

Автор ЮжБудНьюз

Заробляти на творчості приємно, але досить складно. Приємно – тому що таким чином можна перетворити улюблену справу на додаткове джерело доходу. Складність же полягає в тому, що навіть найталановитіші майстри не можуть видавати на конвеєр свої нові роботи. Рано чи пізно настає так звана криза жанру, коли творча людина повністю реалізує всі свої ідеї, а для появи нових йому потрібні певні обставини.

Базові поради про пошуки натхнення зводяться до того, щоб зробити перепочинок, поспостерігати за світом навколо, сходити в музей або на прогулянку, послухати музику. Все це, звичайно, діє в певній мірі, але що робити майстрові, якщо геніальні ідеї потрібні прямо зараз, в даний момент? Відповідь на це питання проста і однозначна – спробуйте звернутися за допомогою до всесильного Інтернету. На просторах всесвітньої павутини знайдеться все, що потрібно художнику, письменнику, поету, веб-дизайнеру, стилісту, та іншим людям, які не мислять себе без творчості. Сподіваємося, що наша добірка веб-сайтів допоможе сам краще зорієнтуватися в цьому світі.

1.    «Матрица идей»

Оnline-сервіс для генерації ідей, створений студією Артемія Лебедєва. Стане відмінним помічником як для початківців, так і для маститих письменників. Принцип роботи даного ресурсу нескладний. Автор повинен вбити ключове слово в пошуковий рядок, а також характеристику героя, передбачуваний сюжет, місце дії та інше. Сервіс допоможе підібрати масу робочий варіантів слів і словосполучень, які можна використовувати в процесі створення майбутнього письменницького шедевра.

2.    Fubiz

Додаток від французьких розробників, який функціонує на їх рідній та англійською мовами. Буде корисно для творчих людей в сфері дизайну, графіки, фото- і відеозйомки, анімації, реклами або сучасних технологій. Кожен день на сайті публікуються статті за цими напрямками.

3.    Pinterest

Інтернет-платформа Pinterest – це великий фотохостинг, де мільйони людей щодня викладають фото на будь-яку тематику. Тут ви знайдете ідеї як обставити будинок, що приготувати на вечерю, як стильно одягнутися в поточному сезоні, простежте за трендами в графічному та веб- дизайні і зможете зберігати всі ідеї які вам до душі на власній віртуальній дошці.

4.    Vimeo Staff Picks

Сайт для кінематографістів, на якому зібрані кращі відео з короткометражками, кліпами, анімацією, тощо. Передбачено також мобільний додаток, що дозволяє не пропускати важливі події.

5.    InspirationDe

Кредо цього електронного ресурсу – з усього світу про все. Тут користувачі діляться надихаючими фотографіями та ілюстраціями. Сайт дуже активний і регулярно поповнюється новими картинками. Зручно те, що ресурс автоматично пропонує схожі зображення.

6.    Awwwards

Сайт, незамінний для роботи професіоналів, які займаються створенням сайтів. Awwwards є міжнародним конкурсом по дизайну сайтів, де щодня обирається в номінації кращий сайт дня. В архіві містяться сотні вже реалізованих сайтів. Тут ви можете відстежувати модні тренди і віяння в розробці креативних проектів.

7.    Dribbble

Своєрідний ярмарок ідей, де можна поділитися результатами своєї творчості, виставляючи свої роботи, а також знаходити безліч нових ідей. Думка користувачів допомагає виявити недоліки дизайну і підкоригувати роботу. Найпопулярніший автор сайту – Mike | Creative Mints. У нього неповторний стиль і він багато малює для ігор.

8.    Сoolors.co

Популярний серед професійних веб-дизайнерів ресурс генераторів кольорів. З його допомогою можна легко підібрати основні і додаткові кольори для свого проекту. Є функція попереднього перегляду і можливість скачування згенерованої кольорової палітри різними способами.

9.    Fontface.ninjia

Розширення для браузерів, істотно поліпшує життя тим людям, які пов’язані зі створенням веб-сайтів і презентацій, з поліграфією, або просто всім, хто багато працює з текстами.

10. Behance.net

Даний ресурс можна вважати соцмережею. Чудово підійде для любителів творчості. На сайті є безліч ідей не тільки для інтернет-проектів зокрема, а й для корпоративного стилю взагалі.

Ще новини