Головна Місто Такі необхідні матерали

Такі необхідні матерали

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

«Юженергобуд» надав допомогу Южноукраїнській гімназії та садочку №3.

«Влітку в той день, коли ви привезли нам велику допомогу — я вважаю, що це просто неймовірна допомога — мене якраз не було тут, я не могла сказати вам все, що про вас думаю… Дуже приємно, що в нашому місті є така потужна і сильна структура як «Юженергобуд». Ми дуже завдячуємо цій організації, будівельникам нашим, за те, що вони зробили реконструкцію нашої будівлі. Дуже й дуже дякуємо», – розповіла директор гімназії Коломійчук Тетяна Павлівна.

За її словами, така допомога – підтримка батьків учнів, оскільки вони набагато менше вкладали в ремонти класних кімнат до нового навчального року. Влітку матеріалів вистачило не на усі класи.

«Мені дуже приємно, що ви почули нас і сьогодні привезли лінолеум і усі необхідні аксесуари до лінолеуму. І взагалі, ми відчуваємо, як ви підтримуйте наших дітей, нашу робототехніку, наше самоврядування. Дякуємо вам, уклінно дякуємо. Аби ви взялися за те, щоб вибудовувати для гімназії спортивну залу — грантової проект, який ми виграємо на наступний рік, ми були би дуже раді і вдячні вам. Ми вас дуже любимо, шановні будівельники», – додала директор.

Вона нагадала, що учні гімназії на випускний отримали подарунки від «Юженергобуду» і ще раз за це подякувала.

«Ми дуже вдячні. Ми написали листа на генерального директора, Дмитра Анатолійовича Литвиненка, щоб допомогли нашому дошкільно-навчальному закладу, придбати якісь будівельні матеріали чи чим можуть допомогти. Вони відгукнулись, як бачите, надали нам допомогу. Дуже швидко до речі, ми й не очікували, тому що ми розуміємо, що дуже багато закладів – всі щось просять, всім потрібно. Тому дуже-дуже вдячні цій компанії, підприємству, що вони відзиваються для наших містян. Все, що люди просять, особливо садочки, школи…», – зазначила завідуюча 3 садочка Пасічник Олена Володимирівна.

Ще новини