Головна Місто Ремонт «інфекційки»: чи дійсно карантин є перепоною?

Ремонт «інфекційки»: чи дійсно карантин є перепоною?

Автор ЮжБудНьюз

З березня не вщухають суперечки щодо ремонту третього поверху інфекційного відділення Южноукраїнської багатопрофільної лікарні. Приватне акціонерне товариство «Юженергобуд» пропонує благодійну допомогу, однак чиновники виступають проти.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М. Пелюх в листі до гендиректора «Юженергобуд» в квітні повідомив, що під час карантину провести ремонт неможливо. За його словами, міськрада розгляне таку можливість після закінчення карантину.

Мер В. Параконний звернувся до директора «Миколаївського обласного центру лабораторних досліджень» В. Клочка з листом щодо можливості проведення поточного ремонту в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з корона вірусною інфекцією.

Чи є у нашого мера щось в голові ???? По всім сводкам наша лікарня переповнена , наших хворих відправляють в Первомайськ…

Opublikowany przez Жанна Кривіцька Czwartek, 2 lipca 2020

Клочко відреагував на лист, відповівши, що проведення ремонту буде супроводжуватися відключенням інфекційного корпусу від водопостачання, водовідведення та електропостачання, що призведе до порушення протоколу надання медичної допомоги хворим COVID-19 і негативно позначиться на дотриманні медперсоналом санітарно-протиепідемічних вимог.

Южка.City звернулася за коментарем до Дмитра Литвиненка, генерального директора ПАТ “Южененергобуд”  – організації, яка пропонує відремонтувати приміщення третього поверху інфекційного відділення за власні кошти.

«Це не зовсім вірно. Я думаю, що хтось ввів автора листа в оману. Третій поверх інфекційного корпусу повністю не функціональний, там планується 100% заміна електропроводки. Ми можемо відключити поверх в електрощиті, не знеструмлюючи 1 і 2 поверхи. По воді теж невірна інформація. Вода теж перекривається. Там на поверсі її теж треба міняти 100% і прокладати нову гілку, не чіпаючи 1 і 2 поверхи. Нам просто будь-якими відмовками не хочуть дати цей ремонт зробити», – стверджує Дмитро Литвиненко.

Зазначається, що аналогічна ситуація була в обласному центрі. Там в квітні команда “Нібулон” під керівництвом гендиректора Олексія Вадатурського взяла шефство над Миколаївським обласним центром лікування інфекційних хвороб.

За місяць лікарня зазнала змін і стала сучасним лікувальним закладом. Подробиці про цю історію можна почитати на сторінці ФБ.

І знову про коронавірус. Про те, як зараз вижити та ще й з оптимізмом дивитися у майбутнє. Ці непрості часи всі…

Opublikowany przez Олексій Вадатурський Sobota, 9 maja 2020

Показово, що ні мер Миколаєва Олександр Сенкевич, ні керівництво обласного центру лабораторних досліджень “Нібулону” цьому не перешкоджали, не дивлячись на наявність в Центрі хворих COVID-19.

У зверненні директора Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні Л. Левченко до заступника директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Л. Заболотньої йдеться про те, що питання ремонту вирішувалося на початку липня поточного року.

“Враховуючи пропозиції завідуючої інфекційним відділенням КНП “ЮМБЛ” Нечитайло З. В. та інженеру з ремонту Вичуб М. В., проведення ремонту можливе, копії службових записок додаємо. Виконання ремонтних робіт не зашкодить лікуванню хворих інфекційного відділення КНП “ЮМБЛ” так, як на кожному поверсі є по 2 входи-виходи, що дозволяє кожному поверху функціонувати незалежно від інших та дотримуватися норм та заходів інфекційного контролю”, – повідомила Левченко.

Як передає УП, на зустрічі з журналістами в рамках програми Thomson Reuters Foundation представник Європейського бюро ВООЗ Олег Стороженко заявив, що у світі вже почалася друга хвиля COVID-19.

“Також ми з тривогою очікуємо навчального року. Нам ще належить вивчити, як відкриття шкіл та закладів вищої освіти впливає на поширення інфекції, і які заходи можуть бути введені додатково, щоб контролювати захворювання”, – зазначив Стороженко.

З огляду на це “інфекційка” має бути у повній готовності, аби жителі міста могли лікуватися у комфортних умовах. Тим паче, що восени окрім ймовірної хвилі коронавіруса, у жовтні-листопаді розпочнеться сезонна епідемія грипу та ГРВІ. Жителям міста не хочеться хвилюватися, чи вистачить їм місця у лікарні у разі захворювання.

Ще новини