Головна Світ Рейтинг морських офіцерів: головними конкурентами для українців залишаються філіппінці

Рейтинг морських офіцерів: головними конкурентами для українців залишаються філіппінці

Автор ЮжБудНьюз

Україна залишається на другому місці серед країн, що не входять в ЄС, за кількістю морських офіцерів, але мають сертифікати відповідності, визнані державами-членами ЄС.

Про це повідомляє Seafarers Journal.

Українські моряки зберігають свої позиції в цьому рейтингу вже кілька років, поступаючись місцем лише філіппінським колегам. Станом на кінець 2019 року 23 тисячі 449 українських моряків мали дипломи (certificate of competency) і підтвердження (endorsement), які визнають держави-члени ЄС.

При цьому у філіппінських моряків – 39 145. Менше сертифікатів у моряків з Російської Федерації (16 766), Індії (8 594) і Туреччини (4 997).

Дані опубліковані Європейським агентством морської безпеки (EMSA). Вони базуються на огляді статистики моряків за кількістю сертифікатів і підтверджень, зареєстрованих державами-членами Євросоюзу, а також в інформаційній системі Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (ПДНВ).

Як нагадали в Профспілці працівників морського транспорту України, в квітні 2019 року Європейський парламент проголосував за перегляд Директиви 2008/106 / EC про мінімальний рівень підготовки моряків. Перегляд передбачав зміну системи визнання морської освіти і сертифікації моряків в ЄС.

Поправки до цієї Директиви встановили механізм для збору інформації про свідчення і сертифікатах, виданих морякам державами-членами Європейського Союзу.

Ще новини

1 коментар

Український моряк удостоєний нагороди IMO за відвагу на морі – фото | YuzhBudNews 17.08.2020 20:03 - 20:03

[…] Україна залишається на другому місці серед країн, що не входять в ЄС за кількістю морських офіцерів, але […]

Коментування закрито